Duathlon: Damian Świerdzewski ponownie najlepszy! [ZDJĘCIA, WIDEO, WYNIKI]

Lekkoatletyka 14 września 2013 4 Komentarze

Damian Świerdzewski wygrał VI. Ostrołęckie Zawody w Duathlonie. To czwarte z rzędu zwycięstwo Świerdzewskiego w tych zawodach.

Jako drugi linię mety przekroczył Wojciech Bukowski. Trzeci był Michał Bodzon.

Zawodnicy mieli do pokonania:
Bieg – ok. 4.900 metrów – ciąg pieszo-rowerowy wzdłuż obwodnicy miejskiej. Ulicami: ks. Jerzego Popiełuszki, Boh. Warszawy, Al. Solidarności, Boh. Westerplatte, ks. Antoniego Pęksy – strefa zmiany przed rondem V Pułku Ułanów Zasławskich
Jazda rowerem – ok. 10.000 metrów – trasa dla rowerów: ul. ks. Antoniego Pęksy, Kołobrzeska, skręt w lewo, wjazd na hałdę, 2 okrążenia drogą polną na hałdzie, zjazd z hałdy, 2 razy w lewo i drogą leśną do przejazdu kolejowego we wsi Goworki, drogą asfaltową przez wieś Goworki, ul. Targową do ronda ks. Edmunda Waltera, Al. Solidarności - trasą dla rowerów wzdłuż obwodnicy miejskiej, Boh. Warszawy, ks. Jerzego Popiełuszki.

Czasy najlepszej trójki
1. Świerdzewski Damian 41:01
2. Bukowski Wojciech 43:10
3. Bodzon Michał 45:34

Pełna lista zawodników, którzy ukończyli duathlon wkrótce Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku: