Duży sukces kadetek Nike Ostrołęka: Zagrają w barażu o I ligę mazowiecką [ZDJĘCIA]

Siatkówka 05 stycznia 2014 Komentarzy

Kadetki Nike Ostrołęka pokonały Ósemkę Siedlce 3:1 oraz przegrały z Rosario Lubowidz 1:3 w drugim dniu turnieju finałowego II ligi mazowieckiej kadetek. Oznacza to, że ostrołęczanki awansowały do barażu o pierwszą ligę, w którym zmierzą się z UKS 13 Radom.

Dla ostrołęckich zawodniczek najważniejszy był poranny mecz z Ósemką Siedlce, gdyż zwycięstwo w nim mogło już zapewnić awans do barażu. Pierwszego seta pewnie wygrały siatkarki Nike, w drugim lepsza była Ósemka i wydawało się, że kibice będą mogli oglądać długi i wyrównany mecz. W trzecim secie Nike wygrało 26:24, czwarta partia była już tylko formalnością i zawodniczki znad Narwi mogły cieszyć się z dobrze wykonanego zadania.

W swoim ostatnim turniejowym meczu Nike przegrało z Rosario Lubowidz 1:3, co oznaczało zajęcie drugiego miejsca w ostrołęckim turnieju. W barażu o I ligę Nike zagra z UKS 13 Radom. Pierwszy mecz rozegrany zostanie na wyjeździe, prawdopodobnie 11 lub 12 stycznia.