Dwa weekendowe zwycięstwa seniorek Nike [ZDJĘCIA]

Siatkówka 23 listopada 2015 Komentarzy

Seniorki OTPS Nike Ostrołęka mają za sobą dwa bardzo udane spotkania w rozgrywkach III ligi mazowieckiej. W ubiegły weekend podopieczne trenera Dariusza Werpachowskiego wygrały na wyjeździe z Perłą Złotokłos, a następnie w hicie trzeciej ligi pokonały u siebie Krótką Mysiadło.

Sobotni wyjazd na mecz z Perłą siatkarki Nike mogą uznać za udany. Prowadzenie objęły gospodynie, które wygrały pierwszego seta 27:25 po bardzo emocjonującej końcówce. W drugiej odsłonie oglądać można było absolutną dominację Nike, lecz w kolejnej partii to gospodynie wyraźnie górowały nad Nike. Nasze siatkarki nie zamierzały jednak odpuszczać i w kolejnych setach zaprezentowały popisową grę, wygrywając całe spotkanie 3:2.

Rozgrywane dzień później spotkanie Nike z Krótką było meczem dwóch niepokonanych drużyn III ligi. Ekipa gości dotychczas rozegrała sześć meczów, zdobywając komplet 18 punktów. Cztery starcia miały na swoim koncie ostrołęczanki prowadzone przez trenera Dariusza Werpachowskiego - siatkarki Nike również spisywały się świetnie, odnosząc same zwycięstwa.

Pierwszy set szlagierowego pojedynku III ligi należał do przyjezdnych, które dobrze spisywały się w przyjęciu, co pozwalało im na swobodne rozegranie i kończenie akcji zdobyciem punktu. Kolejne sety były już jednak koncertem gry w wykonaniu Nike - rywalki mogły przecierać oczy ze zdumienia, patrząc na grę ostrołęczanek. Te wygrały sety do 11 (!), 19 i 22, notując pewną wygraną 3:1. Pięć punktów w dwóch meczach to wynik niezwykle udany. Nike to nadal niepokonany zespół w rozgrywkach III ligi.

Perła Złotokłos - Nike Ostrołęka 2:3 (27:25, 16:25, 25:13, 19:25, 6:15)
Nike Ostrołęka - Krótka Mysiadło 3:1 (22:25, 25:11, 25:19, 25:22)