Dwie Korony zdobyły po jednym punkcie [WIDEO, ZDJĘCIA]

Piłka nożna 29 października 2016 Komentarzy

Korona Ostrołęka zremisowała z Koroną Szydłowo 1:1 w meczu 13. kolejki ligi okręgowej ciechanowsko-ostrołęckiej. Zwycięstwo było na wyciągnięcie ręki, lecz ostrołęczanie w ostatnich minutach wypuścili z rąk prowadzenie zdobyte po pięknym golu Wojciecha Skorupki.

Pierwsza połowa spotkania nie przyniosła bramek, ale w drugiej części gry doczekaliśmy się ciekawych sytuacji. Więcej z gry miała ostrołęcka Korona, lecz ofensywna gra nie przynosiła efektu w postaci goli. Tak było aż do 85. minuty, wtedy to do rzutu wolnego podszedł Wojciech Skorupka. Lewy obrońca Korony kapitalnie "zawinął" piłkę nad murem i dał prowadzenie ostrołęczanom.

Radość niebiesko-żółtych nie trwała jednak długo. Gospodarze popełnili fatalną pomyłkę w linii obrony, w wyniku prostej straty jeden z zawodników z Szydłowa znalazł się sam na sam z Sebastianem Szczechowiakiem i wykorzystał tę sytuację. Goście dość szczęśliwie wywieźli remis z Ostrołęki, z pewnością to oni są bardziej zadowoleni z takiego rezultatu, ponieważ przyjechali na mecz z Koroną w dość niskiej frekwencji, do dyspozycji trenera było 14 piłkarzy.

Dla Korony Ostrołęka był to już drugi remis z rzędu w rozgrywkach ligowych. Korona gra seriami, po jedenastu zwycięstwach przyszedł czas na dwa remisy. Przewaga nad druga w tabeli Nadnarwianką Pułtusk stopniała do sześciu punktów, lecz Korona wciąż jest jedynym niepokonanym zespołem okręgówki.

Korona Ostrołęka - Korona Szydłowo 1:1 (0:0)

KOR. OSTROŁĘKA: Szczechowiak - Karczewski (70' Ludwiczak), Dawidzki, Wysocki, Skorupka, Strzeżysz, Górski (65' Stachowicz), Kowalczyk (60' Zięba), Śnietka, Nosek (60' Kubat), Staszczuk.

KOR. SZYDŁOWO: Węgierski - Adamski (72' Nowodczyński), Kieczmer, Karpiński, Głowacki, Bartkowski, Ogrodziński, Kućko, Kowalski, Małecki, Grędziński.