Dwubój nowoczesny: Mateusz Adamowski wygrywa klasyfikację Penta Day

Inne 24 maja 2013 Komentarzy

Kolejny udany start odnotowali zawodnicy UKS „Piątka” Ostrołęka, który 18 maja  wystartowali w zawodach z cyklu Penta Day w dwuboju nowoczesnym w Częstochowie.

Po raz kolejny na najwyższym podium stanął Mateusz Adamowski, który okazał się bezkonkurencyjny  w pływaniu na dystansie 50 m oraz w biegu na 600 m. Tym samym zawodnik z Ostrołęki zwyciężył w klasyfikacji generalnej.

W zawodach wystartował również Michał Adamowski, który w klasyfikacji generalnej uplasował się na dziesiątym miejscu oraz Filip Gumowski – piąte miejsce w roczniku 2003. W imprezie uczestniczyło prawie 100 zawodników i zawodniczek z siedmiu klubów.