Energa Pekpol szlifował formę na wspólnych treningach z ligowym rywalem

Siatkówka 29 marca 2013 Komentarzy

Siatkarze Energi Pekpolu Ostrołęka trenują przed rozpoczynającą się w dniach 6-7 kwietnia fazą ćwierćfinałów w I lidze mężczyzn. Aby lepiej przygotować się do meczów z MKS Banimex Bedzin, przez dwa dni podopieczni Andrzeja Dudźca trenowali wspólnie z ligowymi rywalami, Ślepskiem Suwałki.

W czwartek, 28 marca, biało-czerwoni rozegrali mecz towarzyski z rywalem z Suwałk. Podopieczni Andrzeja Dudźca wygrali to spotkanie 3:2, mimo braku dwóch podstawowych zawodników - Artur Jacyszyn i Karol Szczygielski zostali pokonani przez chorobę.

Wielki Piątek przyniósł zupełnie inne zajęcia. Siatkarze obu drużyn przeprowadzili wspólny trening pod wodzą trenerów Suwałk i Ostrołęki. Miał on na celu przećwiczenie konkretnych wariantów gry obu drużyn przed zbliżającymi się najważniejszymi meczami sezonu.

Pierwsze mecze ćwierćfinałowe I ligi już 6 i 7 kwietnia w Ostrołęce, początek obu spotkań o godzinie 18.00. Energa Pekpol podejmie w nich MKS Banimex Będzin. Rywalizacja toczyć będzie się do trzech wygranych meczów. W przypadku zwycięstwa, w półfinale na ostrołęczan czekał będzie wygrany z pary BBTS Bielsko-Biała - Ślepsk Suwałki.

Energa Pekpol Ostrołęka - Ślepsk Suwałki 3:2 (17:25, 25:21, 14:25, 25:13, 15:10)

II set: Pietkiewicz, Król, Krzywiecki, Białek, Stańczuk, Siwczyk, Mihułka (libero) oraz Naliwajko
III set: Nowosielski, Król, Krzywiecki, Białek, Stańczuk, Siwczyk, Mihułka (libero) oraz Stanisławajtys
IV set: Pietkiewicz, Stanisławajtys, Stańczuk, Siwczyk, Białek, Naliwajko, Mihułka (libero)