Ewa Bartosik wciąż w dobrej formie!

Lekkoatletyka 31 sierpnia 2017 0 Komentarzy

Weteranka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Ewa Bartosik wzięła udział w 39. Memoriale im. Grzegorza Duneckiego w Toruniu. Ostrołęczanka pokazuje, że wciąż znajduje się w dobrej formie - zdobyła właśnie kolejny medal do kolekcji.

Ewa Bartosik (na zdjęciu, fot. archiwum, ale jak widać niewiele się zmieniło - wciąż nie brakuje medali) zwyciężyła w ogólnej klasyfikacji open weteranów w trójboju sprinterskim, zdobyła 2896 punktów. W biegu na 60 metrów 66-letnia zawodniczka uzyskała wynik 9,36 s, w biegu na 100 m pobiegła w czasie 15,14 s, a na 200 metrów osiągnęła czas 34,18 s. Dało jej to odpowiednio czwarte, pierwsze i drugie miejsce w konkurencjach, a łącznie - pewne zwycięstwo.

Bartosik to multimedalistka Mistrzostw Polski weteranów. Zawodniczka urodzona w 1951 roku regularnie zdobywa medale kolejnych mityngów udowadniając, że metryka nie ma większego znaczenia i życie na sportowo prowadzić można w każdym wieku. Pozostaje tylko powiedzieć: oby tak dalej!