Festiwal strzelecki Korony w Sochocinie

Piłka nożna 07 maja 2016 Komentarzy

Debiut Marcina Truszkowskiego w roli trenera Korony Ostrołęka wypadł niezwykle okazale. Niebiesko-żółci wygrali w wyjazdowym starciu 23. kolejki ligi okręgowej, aplikując Wkrze Sochocin aż sześć goli.

Pierwszą bramkę dla Korony po kwadransie gry zdobył Piotr Kubat. Na 2:0 podwyższył Maciej Staszczuk i ten wynik utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron Korona kontynuowała bardzo dobrą grę. W 53. minucie do siatki rywala trafił Damian Drężewski, a na 4:0 podwyższył Piotr Kubat, zdobywając swojego drugiego gola w tym meczu.

Nie był to koniec strzeleckiego festiwalu Korony. Na 5:0 strzelił Paweł Dzbeński, a trzy minuty później jeden z zawodników gospodarzy skierował piłkę do własnej bramki. Korona efektownie wygrała 6:0, zgłaszając swoje aspiracje do dalszej walki o podium rozgrywek ligi okręgowej. Kolejny mecz niebiesko-żółci rozegrają w sobotę 14 maja o godzinie 15.00 na stadionie przy ul. Partyzantów. Rywalem będzie trzecia w tabeli Makowianka Maków Mazowiecki.

Wkra Sochocin - Korona Ostrołęka 0:6 (0:2)
Kubat 15, 81, Staszczuk 20, Drężewski 53, Dzbeński 83, Pałka (sam) 86

KORONA: Szczechowiak - Jastrzębski (70' Kaczyński), Gawrych, Borkowski, Skarżyński, Górski, Staszczuk (65' Kowalczyk), Jóźwiak (60' Buchalski), Nosek, Drężewski (60' Dzbeński), Kubat.