Festiwal strzelecki w sparingowych derbach powiatu

Piłka nożna 22 lutego 2016 Komentarzy

Świt Baranowo zremisował z Kurpikiem Kadzidło 4:4 w meczu sparingowym, który rozegrany został na stadionie gminnym w Baranowie. Obie drużyny zaprezentowały otwarty, ofensywny futbol, co dobrze wróży przed nadchodzącymi rozgrywkami wiosennymi.

Do przerwy kibice nie oglądali zbyt wielu  bramek, oba zespoły zdobyły tylko po jednym golu. Worek z trafieniami rozwiązał się po przerwie, kiedy to Świt i Kurpik odważnie ruszyły do ataku. Łącznie w całym meczu padło osiem goli, zespoły podzieliły się dorobkiem strzeleckim. Hat-trickiem dla Świtu popisał się Mateusz Tabaka, jednego gola dołożył Damian Duszak. Z kolei dla Kurpika bramki strzelali Mateusz Kaczyński, Bartosz Wiski, Paweł Buczek i Mateusz Mamajek.

Dla Świtu był to trzeci sparing w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej B-Klasy ostrołęckiej. Wcześniej gracze Wojciecha Gąski przegrywali 4:5 z Orłem Sypniewo i 6:7 z Aldo Bartnikiem Myszyniec. Przygotowujący się do rozgrywek A-Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej Kurpik Kadzidło rozegrał już wcześniej także dwa spotkania, zwyciężając 3:2 Mazura Pisz oraz ulegając 1:2 Koronie Ostrołęka.