Finał II ligi kadetek: Zwycięstwo Nike na początek turnieju [ZDJĘCIA, WIDEO]

Siatkówka 03 stycznia 2014 Komentarzy

Siatkarki Nike Ostrołęka udanie zainaugurowały turniej finałowy II ligi kadetek, który odbywa się na terenie Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce. Podopieczne Dariusza Werpachowskiego w swoim pierwszym meczu wygrały z Esperanto Warszawa 3:1. Jutro kolejne spotkania młodych zawodniczek z Ostrołęki.

Pierwsze dwa sety były partiami bez historii, zawodniczki Nike były lepsze w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła i pewnie wyrały do 14 i 13. Drużyna Esperanto sprawiła problemy ostrołęczankom jedynie w trzecim secie, w którym to po emocjonującej końcówce zwyciężyły warszawianki. Siatkarki Nike nie zamierzały jednak rezygnować z pełnej puli - w czwartej odsłonie wróciły do swojej dobrej gry i przypieczętowały zwycięstwo w tym spotkaniu wynikiem 3:1.

Kolejne mecze turniejowe już w sobotę, 4 grudnia. Około godziny 11.30 Nike zagra z Ósemką Siedlce a sześć godzin później rywalkami zawodniczek z Ostrołęki będzie Rosario Lubowidz.

Nike Ostrołęka - Esperanto Warszawa 3:1 (25:14, 25:13, 21:25, 25:14)