Finał III ligi: Nike kontra AZS LSW. Tego meczu nie można przegapić!

Siatkówka 21 marca 2019 5 Komentarzy

W sobotę 23 marca w hali im. Arkadiusza Gołasia po latach przerwy znów zawita ligowa siatkówka pań. Drużyna OTPS Nike Ostrołęka w rewanżowym meczu finału III ligi mazowieckiej zmierzy się z AZS LSW Warszawa. Ten mecz warto zobaczyć!

W pierwszym spotkaniu, jakie rozegrano w Warszawie, drużyna AZS LSW wygrała 3:1. Co to oznacza? Aby ekipa Nike mogła zdobyć mistrzostwo ligi, musi wygrać 3:0 lub 3:1, a następnie zwyciężyć w złotym secie. Zadanie jest trudne, ale z pomocą kibiców - nie jest to niewykonalne. Warto więc przyjść i dopingować ostrołęckie siatkarki.

Po meczu planowana jest ceremonia wręczenia medali obu zespołom. Oby te złote trafiły do gospodyń. A później drużyna pod wodzą Tomasza Pakieły będzie mogła przygotowywać się do turnieju ćwierćfinałowego o awans do drugiej ligi.

Zapraszamy - 23 marca, godzina 18.00, hala im. A. Gołasia. Wstęp wolny, a jak najgłośniejszy doping - bardzo pożądany!