Galarska Show przy Witosa: Jantarki zremisowały z Olimpią Olsztynek [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 19 października 2013 Komentarzy

Ten mecz długo nie układał się po myśli piłkarek Jantaru Ostrołęka. W drugiej połowie zawodniczki znad Narwi zagrały jednak perfekcyjnie i zremisowały 2:2 z Olimpią Olsztynek dzięki dwóm kapitalnym bramkom Aleksandry Galarskiej.

Jako pierwsze bramkę zdobyły zawodniczki Olimpii. Zespół gości potrafił również podwyższyć prowadzenie, wynik 0:2 pozwolił im na spokojniejszą grę, lecz podrażnił drużynę gospodarzy. Podopieczne Rafała Koska w drugiej połowie ruszyły do ataku i zaczęły stwarzać sobie coraz więcej sytuacji podbramkowych. W jednej z nich Klaudia Płoska mocnym strzałem trafiła w poprzeczkę.

Los zaczął sprzyjać Jantarkom w ostatnich minutach meczu. Duża w tym zasługa Aleksandry Galarskiej, która nie dość że była jedną z najaktywniejszych zawodniczek na boisku to jeszcze świetnie spisywała się przy stałych fragmentach gry. Na około dziesięć minut przed końcem Aleksandra zdobyła kapitalną bramkę z rzutu wolnego, egzekwowanego z dwudziestu metrów. Kilka minut później powtórzyła ten wyczyn i tym samym dała Jantarowi remis 2:2.

Na więcej goli nie starczyło już czasu i pojedynek pierwszej z drugą drużyną III ligi zakończył się remisem. Ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej piłkarki Jantaru rozegrają w niedzielę, 27 października w Olsztynie ze Stomilem II Olsztyn.

Jantar Ostrołęka - Olimpia Olsztynek 2:2 (0:2)
71' 78' Galarska

JANTAR (skład wyjściowy): Tomczak - Piersa, Majewska, Niźnik, Zając, Galarska, Chodorek, Modzelewska, Świerszcz, Michalak, Płoska.