Grand Prix w Żyrardowie: Ostrołęckie WOPR najlepsze w Polsce!

Pływanie 20 marca 2013 3 Komentarze

W sobotę, 16 marca, na pływalni w Żyrardowie odbyła się I edycja Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym 2013. 4 puchary i aż 15 medali w tym 8 złotych, 4 srebrne i 3 brązowe - to dorobek drużyny ratownictwa wodnego Ostrołęckiego WOPR.

W sobotę, 16 marca, na pływalni w Żyrardowie odbyła się I edycja Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym 2013. 4 puchary i aż 15 medali w tym 8 złotych, 4 srebrne i 3 brązowe - to dorobek drużyny ratownictwa wodnego Ostrołęckiego WOPR.

Najlepiej spisał się Paweł Szulerecki zdobywając 6 medali, w tym 3 złote w kat. Junior oraz 2 srebrne i 1 brązy w kat. Open. Paweł zdobył puchar dla najlepszego Juniora Grand Prix oraz puchar za drugie miejsce w kategorii Open.

- Myślę, że Paweł ustanowi w tym roku kilka rekordów Polski w kilku konkurencjach - mówi trener Włodzimierz Janczewski.

Karol Bojarski pokazał klasę zdobywając 3 złote medale i puchar dla najlepszego zawodnika w kat. Junior młodszy, pokonując o rok starszych rywali. Maciej Kwiatkowski zdobył 2 medale: złoty i srebrny oraz puchar dla najlepszego ratownika w kat. Młodzik, w tej samej kategorii wiekowej  Janek Karpiński wrócił z medalem brązowym. Znakomicie spisały  się najmłodsze ratowniczki Ostrołęckiego WOPR: Martyna Choromańska zdobywając złoty medal w kat. Młodzik oraz Żaklina Wikieł zdobywając medale srebrny i brązowy.

Dobry start zanotowali, poprawiając swoje rekordy życiowe ratownicy: Natalia Załęska oraz Mateusz Mierzejewski w kat. Junior Młodszy, a w kategorii senior  studenci:  Marcin Wróblewski student V roku WAT i Adam Janczewski student IV roku UW, którzy potwierdzili wysoką klasę dając świetny przykład najmłodszym ratownikom Ostrołęckiego WOPR. W najbliższy weekend wystartują w Akademickich Mistrzostwach Polski w Pływaniu które odbędą się w Łodzi.

- Cieszymy się z startu naszej drużyny, po raz kolejny okazało się że szkolenie w Ostrołęckim WOPR jest na najwyższym poziomie w Polsce i liczymy na sukcesy w kolejnych zawodach - powiedział Jakub Janczewski, prezes WOPR Ostrołęka.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
13:34, 20 marca 2013

A

Gratulacje dla wszystkich!!!


...
13:47, 20 marca 2013

aa

Pięknie.


...
21:48, 20 marca 2013

bb

Po prostu pro. Jest pasja zajwa i talent!Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.