Grzegorz Łomacz półfinalistą Ligi Mistrzów!

Siatkówka 20 marca 2019 0 Komentarzy

Siatkarze PGE Skry Bełchatów awansowali do półfinału Ligi Mistrzów po wygranej w złotym secie 15:11 z Zenitem Sankt Petersburg. W dzisiejszym rewanżu w ćwierćfinale na boisku rywala mistrzowie Polski przegrali 1:3 (22:25, 25:21, 20:25, 20:25), ale zdecydował ten jeden set... Półfinalistą LM jest więc ostrołęczanin Grzegorz Łomacz!

W pierwszym spotkaniu w Bełchatowie PGE Skra wygrała 3:1. W rewanżu łatwo nie było, ostatecznie po czterech partiach lepsi okazali się gospodarze z Rosji. Potrzebny był więc złoty set. W nim znakomicie zagrali bełchatowianie z Grzegorzem Łomaczem w składzie. Wygrali 15:11 i zameldowali się w najlepszej "czwórce" Ligi Mistrzów.