Grzeszczyk już trafia dla GKS Tychy

Piłka nożna 12 lutego 2015 Komentarzy

Ostrołęczanin Łukasz Grzeszczyk po zakończeniu rundy jesiennej sezonu 2014/15 zmienił barwy klubowe, przenosząc się z Sandecji Nowy Sącz do GKS Tychy. 27-letni pomocnik zdobył już pierwszą bramkę dla nowej drużyny, pokonując w sparingu golkipera Siarki Tarnobrzeg.

Mecz GKS Tychy z Siarką Tarnobrzeg odbył się w środę 11 lutego na bocznym boisku stadionu miejskiego w Tychach. W meczu zagrało dwóch ostrołęczan - wspomniany Grzeszczyk w ekipie gospodarzy oraz Marcin Truszkowski w zespole z Tarnobrzega. Obaj wychowankowie Narwi pokazali się z dobrej strony, lecz ze zwycięstwa mógł cieszyć się młodszy z nich.

Grzeszczyk otworzył wynik meczu, strzelając gola w 45. minucie. Była to jedyna bramka w pierwszej połowie spotkania. Po przerwie jego koledzy z drużyny strzelili jeszcze trzy gole, goście odpowiedzieli jednie trafieniem byłego reprezentanta Polski Mariusza Kukiełki. Podopieczni Tomasza Hajto zwyciężyli więc 4:1 i w lepszych nastrojach przystępować będą do kolejnych treningów.