Horror z happy endem. Trójka pokonała AZS UMCS Lublin

Piłka ręczna 10 października 2016 Komentarzy

Trójka Ostrołęka pokonała AZS UMCS Lublin 31:30 w meczu 5. kolejki II ligi piłkarzy ręcznych. Gospodarze jeszcze na kilka minut przed końcem meczu przegrywali z lublinianami, lecz po raz kolejny pokazali, że przed własną publicznością mogą pokonać naprawdę każdy zespół. Owacje na stojąco w tym przypadku były absolutnie zasłużone.

Kibice, którzy w sobotę licznie stawili się w hali przy Berlinga, przeżyli prawdziwy horror. Do przerwy goście prowadzili różnicą dwóch bramek, w drugiej połowie szczypiorniści prowadzeni przez Radosława Żebrowskiego rzucili się do odrabiania strat. Sztuka ta nie była jednak łatwa i jeszcze na kilka minut przed końcem starcia utrzymywała się dwubramkowa przewaga ekipy z Lublina. Wszystko co najlepsze rozegrało się jednak w ostatnich sekundach meczu. Najpierw Trójka doprowadziła do wyrównania, a w ostatniej minucie zwycięskiego gola na 31:30 rzucił Adrian Piskowski. W hali zapanował absolutny szał radości, a szczypiorniści Trójki otrzymali od kibiców brawa na stojąco.

Za tydzień ostrołęczanie jadą do Ciechanowa na starcie z tamtejszym Jurandem, z kolei przed własną publicznością zobaczymy ich dopiero 19 listopada. Wcześniej czekają ich bowiem dwie pauzy oraz wyjazd do Białegostoku.