I liga: Energa Pekpol nie dał rady faworytowi rozgrywek [ZDJĘCIA]

Siatkówka 12 października 2013 Komentarzy

Energa Pekpol Ostrołęka przegrał z Cuprum Mundo Lubin 0:3 w meczu 2. kolejki I ligi siatkówki. Podopieczni Andrzeja Dudźca byli wyraźnie słabsi od znakomicie dysponowanej ekipy z Lubina, mającej w swoich szeregach byłych reprezentantów Polski. Faworyt I ligi nie pozostawił wątpliwości który zespół jest lepszy.

W pierwszych dwóch setach gospodarze nie mieli nic do powiedzenia, świetna gra Cuprum sprawiła, że goście wygrali partie do 16 i 17. Dopiero w trzecim secie biało-czerwoni przynieśli sporo emocji fantastycznie dopingującej publice. Niestety, goście wygrali do 24 i cały mecz 0:3.

Po meczu długa kolejka ustawiła się do byłego reprezentanta Polski, Łukasza Kadziewicza. "Kadziu" przez kilkadziesiąt minut rozdawał autografy i pozował do zdjęć.

Kolejny mecz siatkarze Energi Pekpol rozegrają w najbliższą środę na wyjeździe - ich rywalem będzie beniaminek I ligi, AZS AGH Kraków.

Energa Pekpol Ostrołęka - Cuprum Mundo Lubin 0:3 (16:25, 17:25, 24:26)

ENERGA PEKPOL: Pietkiewicz, Krzywiecki, Jacyszyn, Owczarz, Szczygielski, Kowalczyk, Mihułka (libero) oraz Boruch, Białek, Wierzbicki, Obrębski.