I liga kadetek: Atena mocniejsza od Nike. Zobacz tabelę

Siatkówka 24 paĹşdziernika 2018 0 Komentarzy

Kolejne spotkanie mają za sobą kadetki OTPS Nike Ostrołęka. Wczoraj nasze siatkarki wybrały się do stolicy.

Ostrołęczanki w Warszawie grały z mocną ekipą Ateny i nie udało się wygrać nawet jednego seta. Warszawskie siatkarki wygrały 3:0 (25:21, 25:16, 25:22).

- Przegrana z brązowymi medalistkami Mistrzostw Polski wstydu nie przynosi, ale liczyłem na wygranie chociaż jednego seta - podkreśla Dariusz Piersa, trener kadetek Nike.

Zespół Nike w sześciu meczach wygrał trzy razy, także trzy razy przegrał. Poniżej tabela I ligi mazowieckiej kadetek.