I liga: Łukasz Grzeszczyk bohaterem meczu Sandecja - Widzew

Piłka nożna 17 sierpnia 2014 Komentarzy

Wychowanek Narwi Ostrołęka Łukasz Grzeszczyk zdobył dwa gole dla Sandecji Nowy Sącz w meczu 3. kolejki piłkarskiej I ligi przeciwko Widzewowi Łódź. Bramki ostrołęczanina dały zespołowi z Nowego Sącza pewne zwycięstwo.

Łukasz Grzeszczyk

Już w ósmej minucie meczu Grzeszczyk pokonał golkipera Widzewa, Macieja Krakowiaka. 27-letni ofensywny pomocnik powtórzył ten wyczyn w 63. minucie meczu. Sandecja wygrała to spotkanie 2:0 i po trzech kolejkach znajduje się na wysokim czwartym miejscu w tabeli. Dla Grzeszczyka były to pierwsze trafienia w tym sezonie. Szansę na gola ostrołęczanin miał już w pierwszej kolejce, lecz w meczu przeciwko GKS Tychy zmarnował rzut karny.

Łukasz Grzeszczyk to wychowanek Narwi Ostrołęka. Po raz ostatni w niebiesko-czerwonych barwach występował w sezonie 2005/06. Jego kolejnymi klubami były: Wisła Płock, Mazowsze Płock, Znicz Pruszków, Widzew Łódź, Warta Poznań, GKS Bełchatów i Sandecja Nowy Sącz.