I liga: Łukasz Grzeszczyk podpisał kontrakt z GKS Tychy

Piłka nożna 19 grudnia 2014 1 Komentarz

Wychowanek Narwi Ostrołęka Łukasz Grzeszczyk podpisał wczoraj dwuipółletni kontrakt z GKS-em Tychy. Ostrołęczanin przenosi się do Tychów z innego pierwszoligowca - Sandecji Nowy Sącz.

Wychowanek Narwi Ostrołęka Łukasz Grzeszczyk podpisał wczoraj dwuipółletni kontrakt z GKS-em Tychy. Ostrołęczanin przenosi się do Tychów z innego pierwszoligowca - Sandecji Nowy Sącz.

W ostatniej rundzie Grzeszczyk zagrał w osiemnastu meczach I ligi. Zdobył w nich cztery bramki, prezentując się z bardzo dobrej strony. Nie dziwne więc, że zwrócił uwagę wielu klubów, lecz ostatecznie zdecydował się na podpisanie umowy z niżej notowanym GKS, gdzie będzie miał okazję szlifować swoje umiejętności pod okiem byłego reprezentanta Polski Tomasza Hajto.

Nowy klub Grzeszczyka będzie starał się obronić przed spadkiem z I ligi. Po rundzie jesiennej zajmuje szesnaste miejsce w tabeli i do bezpiecznej strefy traci siedem punktów.

Łukasz Grzeszczyk urodził się 29 lipca 1987 roku w Ostrołęce. Jest wychowankiem miejscowego klubu, Narwi. Występuje na pozycji pomocnika lub napastnika. Oprócz Narwi Ostrołęka w swojej karierze występował w takich klubach jak: Wisła Płock, Mazowsze Płock, Znicz Pruszków, Widzew Łódź, Warta Poznań, GKS Bełchatów oraz Sandecja Nowy Sącz. Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
22:58, 19 grudnia 2014

gosc

widać przewodniczący rady mu załatwił kontrakt ....Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

TECZA ŁYSE
26 lipca 2017 jasiumrowka
Siłownie
20 stycznia 2017 Gość
Treningi koszykówki.
07 grudnia 2016 babette89
Piłka Nożna
14 października 2016 kluczowski8
FaceBook