II liga: Cenny remis Jantaru w Ząbkach

Piłka nożna 15 listopada 2017 0 Komentarzy

Aż trzy z pięciu spotkań 10. kolejki II ligi pań zakończyły się remisami. Wśród nich było też spotkanie ostrołęckich Jantarek, które zremisowały na wyjeździe z Ząbkovią Ząbki.

Wyżej notowana Ząbkovia już po 36 minutach prowadziła 2:0 po golach Anny Kodym i Małgorzaty Lesiskiej. Jeszcze przed przerwą kontaktowego gola dla Jantarek strzeliła Joanna Tomczak i choć po przerwie gospodynie podwyższyły na 3:1, to jednak dwie bramki 15-letniej Oliwii Piersy w końcówce meczu dały ostrołęczankom cenny remis.

Obecny bilans Jantaru to 2 zwycięstwa, 2 remisy i 5 porażek. Ostatni jesienny mecz podopiecznych Pawła Zyśka rozegrany zostanie w najbliższy weekend w Ostrołęce - pomarańczowe zmierzą się z Loczkami Wyszków.