II liga. Dobry początek sezonu Trójki Ostrołęka (zdjęcia)

Piłka ręczna 15 września 2018 0 Komentarzy

Trójka Ostrołęka dobrze zainaugurowała sezon pod wodzą nowego trenera Rafała Niećki. Ostrołęczanie przed własną publicznością pewnie pokonali TS Siemiatycze 23:19.

Piłkarze ręczni z Ostrołęki doskonale zaczęli mecz, bo po kwadransie prowadzili 8:1. Później siemiatyczanie zaczęli odrabiać straty, lecz udało im się to tylko częściowo. Do przerwy to gospodarze prowadzili różnicą czterech goli 12:8. W drugiej połowie obejrzeliśmy bramki rzucane na przemian, dlatego ostrołęccy szczypiorniści pewnie dowieźli do końca czterobramkowe zwycięstwo. Najwięcej goli w naszej ekipie rzucił Hubert Milewski - 5.

Za tydzień Trójka zagra na wyjeździe z SPR Stare Piekuty.

Trójka Ostrołęka - TS Siemiatycze 23:19 (12:8)

Trójka: Prekiel, Deptuła 2, Milewski 5, Kosiński 1, Kraszewski 4, Grabowski, Zieliński, Świerżewski 2, Dworak, Dmowski 2, Niećko 4, Kowalczyk 2, Sumiński, Wojdyna 1. Grali też: Kozikowski, Minasiewicz.