II liga: Energa Net wygrywa zgodnie z planem. Lesan pokonany

Siatkówka 25 lutego 2018 0 Komentarzy

W sobotnim meczu 20. kolejki II ligi gr. 2 Energa Net Ostrołęka - Lesan Halinów stroną przeważającą mógł być tylko jeden zespół. Gospodarze pewnie wygrali 3:0.

Zespół Lesana Halinów nie był tak bardzo wymagającym przeciwnikiem, jak choćby Metro Warszawa, z którym biało-czerwoni grali w środę. W pierwszym secie Energa Net odniósł jedno z najwyższych zwycięstw w secie jakie widzieliśmy w hali im. Gołasia - 25:8! W kolejnych partiach Lesan zdobył już więcej punktów, ale i tak można powiedzieć, że był to mecz bez historii.

Energa Net Ostrołęka - Lesan Halinów 3:0 (25:8, 25:16, 25:22)

Energa Net: Tomczak, Guzewicz, Macyra, Obuchowicz, Szwaradzki, Zalewski, Kowalczyk (l) oraz Nurczyński (l), Graczyk, Piasta, Stojke, Wojtkowski, Zdrojewski.