II liga: Fantastyczna druga połowa! Trójka rozgromiła Warszawiankę (zdjęcia)

Piłka ręczna 06 października 2018 1 Komentarz

Piłkarze ręczni Trójki Ostrołęka odnieśli trzecie zwycięstwo w czwartym meczu w tym sezonie. Dziś ostrołęczanie wygrali z Warszawianką Warszawa 29:18, rozgrywając kapitalną drugą połowę meczu.

Po 10 minutach meczu nie zanosiło się na taką wygraną Trójki. Gospodarze przegrywali bowiem 3:5. Sytuacja zmieniła się od stanu 7:7, do końca pierwszej połowy to ostrołęczanie utrzymywali 1-2 bramkową przewagę. Dopiero w końcówce pierwszej części gry gościom udało się wyrównać. Rzut Podsiadlika w 30. minucie zamknął wynik do przerwy na stanie 14:14.

To, co nasi szczypiorniści zrobili w drugiej połowie, nazwać można krótko: DOMINACJA. Trójka pozwoliła rywalom na rzucenie tylko czterech bramek w ciągu 30 minut. Fenomenalna postawa sprawiła, że podopieczni Rafała Niećko zakończyli ten mecz jedenastobramkowym zwycięstwem!

Za tydzień Trójka zmierzy się u siebie z AZS AWF Warszawa i powalczy o czwarte zwycięstwo w sezonie.

Trójka Ostrołęka - KS Warszawianka 29:18 (14:14)

Trójka: Deptuła 3, Obidziński 1, Milewski 5, Lesiński, Kosiński 4, Kraszewski 2, Grabowski, Zieliński 1, Dworak, Dmowski 5, Niećko 3, Kowalczyk 1, Minasiewicz, Sumiński 1, Wojdyna 3.