II liga: Jantar lepszy od Fortów Piątnica [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 12 czerwca 2017 0 Komentarzy

Piłkarki Jantaru Ostrołęka pokonały Forty Piątnica 3:1 w spotkaniu 21. kolejki II ligi. Zawodniczki prowadzone przez trenera Pawła Zyśka wygrały już ósmy raz w sezonie i po raz kolejny udowodniły, że ich jakość gry systematycznie się poprawia.

Pomarańczowe objęły prowadzenie w sobotnim meczu już w 5. minucie, na listę strzelców wpisała się Dominika Ostrowska. Po 15 minutach mieliśmy już 2:0, tym razem bramkarkę gości pokonała Adrianna Michalak. W 30. minucie przyjezdne zdobyły bramkę za sprawą Anny Piotrowskiej, lecz na sześć minut przed końcem meczu trzy punkty zapewniła gospodyniom Aleksandra Chodorek.

Osiem zwycięstw, dwa remisy i jedenaście porażek - to obecny bilans zespołu z Ostrołęki. Z ostatnich sześciu spotkań ostrołęczanki przegrały jednak tylko raz, co dowodzi tylko, że praca z zespołem idzie w dobrym kierunku. Poniżej wyniki ostatnich meczów w II lidze i aktualna tabela.

Jantar Ostrołęka - Forty Piątnica 3:1 (2:1)

⚽ 1:0 Ostrowska '5
⚽ 2:0 Michalak '15
⚽ 2:1 Piotrowska '30
⚽ 3:1 Chodorek '84

Jantar: Kulesik (89' Orzoł) - Sawicka, Zając, Galarska (87' Lutrzykowska), Duszak - Chodorek, Świerszcz, Milewska, Ostrowska, Piersa - Michalak (46' Jurga).