II liga. Jantar uległ GOKSiR-owi z Piaseczna (wyniki, tabela)

Piłka nożna 02 maja 2018 0 Komentarzy

Piłkarki Jantaru Ostrołęka nie zdołały odnieść zwycięstwa w 16. kolejce II ligi. Zawodniczki prowadzone przez Pawła Zyśka uległy u siebie GOKSiR Piaseczno.

Jantarki już w pierwszej połowie straciły trzy gole, przez co praktycznie zamknęły sobie drogę do zwycięstwa. W drugiej połowie ekipa GOSiR trafiła do siatki jeszcze raz. Końcowy wynik meczu to 4:0 dla przyjezdnych.

Obecny bilans Jantaru to 3 zwycięstwa, 3 remisy i 8 porażek. Zespół z Ostrołęki na sześć kolejek przed końcem sezonu zajmuje 9. miejsce w tabeli.

Jantar Ostrołęka - GOKSiR Piaseczno 0:4 (0:3)
Bramki: 23. 28. Pangowska, 25. Borkowska, 81. Mordel

Jantar: Orzoł -  Rosłon, Draga, Zając,  Piersa (40. Kobus), K. Duszak, Chodorek (59. I. Duszak), , Majewska, Lutrzykowska (65. Domian), Galarska (50. Nowicka), Tomczak.