II liga: Jantarki nie dały się liderowi (wyniki, tabela)

Piłka nożna 30 maja 2017 0 Komentarzy

Piłkarki Jantaru Ostrołęka znów zaskoczyły swoje wyżej notowane rywalki. Tym razem o sile ostrołęckiego zespołu na własnym stadionie przekonała się drużyna MUKS Tomaszów Mazowiecki, czyli absolutny lider rozgrywek. Zobacz wyniki i tabelę.

Podopieczne Pawła Zyśka w ostatnich meczach domowych notowały bardzo dobre rezultaty: potrafiły ograć wyżej notowany AZS UW Warszawa 4:0 czy też zremisować 1:1 z Ząbkovią Ząbki. W minioną sobotę potwierdziły dobrą formę i po raz kolejny pokazały, że są w stanie grać jak równy z równym z ligową czołówką. Przekonał się o tym lider, czyli MUKS Tomaszów Mazowiecki.

Do przerwy nie obejrzeliśmy bramek, lecz już dwie minuty po wznowieniu gry prowadzenie gościom dała Daria Dąbrowska. Tomaszowianki poszły za ciosem i po niewiele ponad godzinie gry prowadziły już 2:0 po golu Marty Witoń. Jantarki nie zamierzały jednak złożyć broni, chwilę później kontaktową bramkę strzeliła Adrianna Michalak, a na siedem minut przed końcem do wyrównania doprowadziła Dominika Ostrowska. Wynik nie uległ już zmianie i Jantarki urwały cenny punkt liderkom.

Kolejne spotkanie przed własną publicznością już w najbliższą niedzielę 4 czerwca. Jantar na stadionie przy Witosa podejmie Kolejarza Łodź, początek meczu o godz. 14.00.

Jantar Ostrołęka - MUKS Tomaszów Maz. 2:2 (0:0)

⚽ 0:1 Dąbrowska '47
⚽ 0:2 Witoń '61
⚽ 1:2 Michalak '62
⚽ 2:2 Ostrowska '83

JANTAR: Kulesik - Zając, Dudziec (46' Kowalska (70' Romańska) , Duszak, Sawicka, Galarska, Ostrowska, Milewska, Chodorek, Augustyniak (78' Kobus), Michalak (85' Kutz).