II liga: Jantarki nie sprostały KS Teresin [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 03 kwietnia 2016 Komentarzy

Jantar Ostrołęka przegrał z KS Teresin 0:2 w spotkaniu 12. kolejki II ligi kobiet. Piłkarki znad Narwi nie wykorzystały przewagi na początku starcia, co zemściło się przez utratę bramek w kolejnych minutach. Na domiar złego gospodynie nie wykorzystały także rzutu karnego.

Początek spotkania należał do Jantarek, były one bardziej aktywne i stworzyły sobie dobrą sytuację strzelecką, w której minimalnie spudłowała Laura Świerszcz. Wydawało się, że strzelenie bramki przez ostrołęczanki jest tylko kwestią czasu, lecz wtedy do głosu doszły przyjezdne, wykorzystując ewidentne błędy formacji defensywnej Jantaru. Po dwóch bramkach dla KS Teresin pojawiło się jednak światełko w tunelu - w 57. minucie jedna z zawodniczek gości została wyrzucona z boiska za zatrzymanie piłki ręką w polu karnym. Niestety, rzutu karnego nie wykorzystała Klaudia Płoska i wynik nie uległ zmianie. Rywalki wygrały 2:0, mocno komplikując Jantarkom dalszą walkę o utrzymanie w II lidze.

Jantar Ostrołęka - KS Teresin 0:2 (0:2)
Sokołowska 32, Dąbrowska 39

JANTAR: Kulesik - Koper, Dudziec, Zając, Niźnik, Galarska, Majewska, Płoska, Milewska, Ostrowska, Świerszcz. Zagrały również: Michalak, Komor.