II liga: Jantarki pokonane przez Stomil Olsztyn

Piłka nożna 17 października 2017 0 Komentarzy

Piłkarki Jantaru Ostrołęka przegrały ze Stomilem Olsztyn w meczu 6. kolejki II ligi kobiet. Podopieczne Pawła Zyśka nie sprostały ekipie obecnego wicelidera, ponosząc tym samym drugą porażkę w sezonie.

Już do przerwy olsztynianki prowadziły różnicą trzech goli po trafieniach Zawistowskiej, Augustyniak i Zbrzeskiej. W drugiej połowie na listę strzelczyń wpisały się jeszcze Shahbazyan, Augustyniak i Olszewik, a wtedy dobrą passę Stomilanek przerwała Dominika Ostrowska, strzelając honorowego gola dla Jantaru. Wynik ustaliła Cwalińska golem na 7:1 w doliczonym czasie gry.

Kolejny mecz Jantarek już 22 października o godz. 14.00, na własnym stadionie zmierzą się one z Wilgą Garwolin.

Stomil Olsztyn - Jantar Ostrołęka 7:1 (3:0)

⚽ 1:0 Zawistowska '15
⚽ 2:0 Augustyniak '27
⚽ 3:0 Zbrzeska '28
⚽ 4:0 Shahbazyan '47
⚽ 5:0 Augustyniak '63
⚽ 6:0 Olszewik '67
⚽ 6:1 Ostrowska '85
⚽ 7:1 Cwalińska '90+1

Jantar: Kulesik - Duszak, Kowalska, Zając, Nasulewicz, Skrzeczyńska, Kobus, Sawicka, Piersa, Michalak, Ostrowska. Zagrały również: Draba, Jurga, Kutz, Lutrzykowska, Romańska, Rosłon.