II liga: Jantarki przegrały z Piastovią

Piłka nożna 29 września 2014 Komentarzy

Nie udał się piłkarkom Jantaru Ostrołęka wyjazdowy mecz siódmej kolejki II ligi kobiet. Ostrołęczanki uległy gospodyniom aż 1:6. Po siedmiu kolejkach zawodniczki z Ostrołęki mają na swoim koncie jeden punkt, zdobyty za remis z MOSiRem Mońki.

Gola dla Jantaru strzeliła Dominika Ostrowska (fot. eOstroleka.pl)

Pomarańczowe miały nadzieję na dobry wynik, tym bardziej, że w ostatnich meczach z Mońkami i Pragą Warszawa spisywały się przyzwoicie. Piastovia zagrała jednak dobre spotkanie, nie pozwalając na wiele piłkarkom Jantaru. Już do przerwy gospodynie prowadziły 2:0, w drugiej połowie strzeliły jeszcze cztery bramki. Honorowe trafienie dla Jantaru zanotowała Dominika Ostrowska.

Kolejny mecz w ramach rozgrywek II ligi podopieczne trenera Rafała Koska zagrają w niedzielę 5 października o godzinie 15.00. Na ostrołęckim stadionie przy ul. Witosa rywalkami Jantaru będzie zespół KS Teresin.

Piastovia Piastów – Jantar Ostrołęka 6:1 [2:0]
bramka dla Jantaru: D. Ostrowska