II liga: Jantarki uległy DAF Płońsk

Piłka nożna 21 sierpnia 2014 Komentarzy

Piłkarki Jantaru Ostrołęka przegrały z DAF Płońsk 2:6 w meczu drugiej kolejki II ligi łódzkiej. Podopieczne Rafała Koska aż pięć goli straciły w drugiej połowie meczu.

Kapitan Joanna Tomczak strzeliła dwie bramki dla Jantaru (fot. eOstroleka.pl)

Jantarki przystąpiły do meczu bez kilku podstawowych zawodniczek, m.in. bez Aleksandry Galarskiej czy Klaudii Płoskiej.

W pierwszej części gry zawodniczki Jantaru dzielnie się broniły i na niewiele pozwalały gospodyniom. Płońszczanki zdołały jednak strzelić jednego gola i gwizdek na przerwę zastał zawodniczki obu drużyn przy stanie 1:0. Druga połowa była dużo ciekawsza dla kibiców - padło w niej wiele goli. Niestety, większość dla zespołu DAF.

Ostatecznie gospodynie wygrały ten mecz 6:2. Autorką dwóch goli dla Jantaru była Joanna Tomczak.

DAF Płońsk - Jantar Ostrołęka 6:2 (1:0)
bramki dla Jantaru: J. Tomczak 2

JANTAR: Sandra Radek - Natalia Zając, Marlena Dudziec, Patrycja Koper, Klaudia Śnietka, Joanna Tomczak, Aleksandra Chodorek (75' Paulina Grzejka), Laura Świerszcz, Dominika Ostrowska, Ewelina Milewska (85' Martyna Zduńczyk), Klaudia Glinka.