II liga: Jantarki uległy liderowi z Raszyna [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 20 października 2014 Komentarzy

Piłkarki Jantaru Ostrołęka przegrały z KS Raszyn 2:7 w meczu 10. kolejki II ligi łódzkiej. Podopieczne trenera Rafała Koska do przerwy dotrzymywały kroku przyjezdnym, lecz nie udało im się zagrać całego meczu na równym poziomie.

Ostrołęczanki przystąpiły do meczu podbudowane dużym sukcesem w Szczuczynie - tydzień wcześniej Jantarki wygrały tam mecz ligowy aż 12:0. Zwiastowało to wielkie emocje na stadionie przy ul. Witosa i emocji tych nie zabrakło.

W pierwszej połowie kibice obejrzeli aż sześć goli, z czego dwa strzeliły reprezentantki gospodarzy. Na listę strzelców w ekipie Jantaru wpisały się Ewelina Milewska i Aleksandra Galarska. W drugiej połowie wszystkie trzy gole zdobyły zawodniczki z Raszyna, co pozwoliło wygrać im 7:2 i umocnić się na pozycji lidera II ligi. Jantarki z dorobkiem czterech punktów zajmują dziesiąte miejsce w jednenastozespołowej stawce.

Jantar Ostrołęka - KS Raszyn 2:7 [2:4]