II liga: Jantarki zwyciężyły w Piasecznie

Piłka nożna 10 października 2017 0 Komentarzy

Piłkarki Jantaru Ostrołęka odniosły pewne zwycięstwo w wyjazdowym meczu z Gosirkami Piaseczno w ramach 5. kolejki II ligi. Podopieczne Pawła Zyśka wygrały już trzeci raz w sezonie.

Pierwszy gol padł w 19. minucie, Aleksandra Galarska idealnie dograła do Adrianny Michalak, a ta pewnym strzałem pokonała Kaję Ożgo. W drugiej połowie obejrzeliśmy więcej goli. Cztery minuty po wznowieniu gry Dominika Ostrowska popisała się pięknym strzałem z około 20 metrów, nie dając szans bramkarce gospodyń. W 80. minucie na 3:0 podwyższyła Oliwia Piersa, wykorzystując sytuację "sam na sam". Stało się jasne, że gospodynie tego meczu nie wygrają, a to Jantar zainkasuje trzy punkty.

W doliczonym czasie gry padł honorowy gol dla Gosirek. Maja Rębiś wykorzystała rzut karny, ustalając wynik spotkania na 1:3. Kolejny mecz ostrołęczanek już 15 października w Olsztynie, na boisku SP nr 18 pomarańczowe zagrają z miejscowym Stomilem. Start meczu o godz. 11.00.