II liga: Kraska strzelił gola Legionovii

Piłka nożna 29 marca 2015 Komentarzy

Wychowanek Korony Ostrołęka Daniel Kraska strzelił gola dla Znicza Pruszków w wygranym przez jego zespół 2:1 meczu 23. kolejki II ligi piłkarskiej. Był to jego drugi gol w obecnym sezonie.

Wychowanek Korony Ostrołęka Daniel Kraska strzelił gola dla Znicza Pruszków w wygranym przez jego zespół meczu 23. kolejki II ligi piłkarskiej z Legionovią Legionowo. Był to jego drugi gol w obecnym sezonie.

Kraska wyszedł na mecz w podstawowym składzie i odpłacił się trenerowi za zaufanie, otwierając wynik spotkania w 53. minucie. Na 2:0 dla Znicza podwyższył Bartosz Żurek, miało to miejsce w 85. minucie. Honorowego gola dla Legionovii w doliczonym czasie gry strzelił Rafał Maciejewski. Daniel Kraska przebywał na boisku przez 88 minut, został zmieniony przez Mateusza Muszyńskiego. Warto dodać, że cały mecz w barwach Znicza rozegrał inny z ostrołęczan - wychowanek Narwi Piotr Gurzęda.

Po 23 kolejkach Znicz Pruszków zajmuje szóste miejsce w tabeli II ligi z dorobkiem 38 punktów. Do lidera - MKS Kluczbork - traci cztery "oczka".