II liga: Lider nie dał rady piłkarkom Jantaru Ostrołęka [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 22 września 2014 0 Komentarzy

Jantar Ostrołęka zremisował z MOSiRem Mońki 2:2 w meczu piłkarskiej II ligi kobiet. Zdobyty punkt jest tym cenniejszy, że zespół przyjezdnych to lider rozgrywek.

Jantar Ostrołęka zremisował z MOSiRem Mońki 2:2 w meczu piłkarskiej II ligi kobiet. Zdobyty punkt jest tym cenniejszy, że zespół przyjezdnych to lider rozgrywek.

Pierwsza połowa nie zapowiadała happy-endu, gdyż rywalki strzeliły dwie bramki, marnując przy tym kilka dogodnych okazji. Przewaga gości nie podlegała dyskusji, lecz w drugiej połowie role się odwróciły. To Jantar był stroną przeważającą i tylko ogromnemu szczęściu drużyna MOSiRu zawdzięcza uratowanie jednego punktu. Bramki dla "pomarańczowych" strzeliły niezawodna Aleksandra Galarska oraz Klaudia Płoska. W szeregach Jantarek dobry mecz rozegrała także kapitan Joanna Tomczak, której strzał w drugiej połowie wylądował na poprzeczce. Całą drużynę należy jednak pochwalić za ambicję i dążenie do celu, jakim był pierwszy punkt w tym sezonie drugoligowym.

Ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów. Ostrołęckie piłkarki serdecznie zapraszają kibiców na stadion przy ul. Witosa w najbliższą środę 24 września. W meczu Pucharu Polski rywalem ostrołęczanek będzie pierwszoligowy zespół Praga Warszawa. Początek meczu o godzinie 16.30.

Jantar Ostrołęka - MOSiR Mońki 2:2 (0:2)
bramki dla Jantaru: A. Galarska, K. Płoska

JANTAR: Radek - Koper, Zając, Dudziec, Galarska, Tomczak, Chodorek, Świerszcz (46' Glinka), Milewska, Ostrowska (75' Modzelewska), Płoska. Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.

TECZA ŁYSE
26 lipca 2017 jasiumrowka
Siłownie
20 stycznia 2017 Gość
Treningi koszykówki.
07 grudnia 2016 babette89
Piłka Nożna
14 października 2016 kluczowski8
FaceBook