II liga: Net nie dał szans Huraganowi (zdjęcia)

Piłka nożna 10 grudnia 2017 3 Komentarze

Siatkarze Netu Ostrołęka pokonali Huragan Wołomin 3:0 w spotkaniu 12. kolejki II ligi. Podopieczni Mateusza Mielnika mają wyraźnie więcej powodów do radości niż po poprzednich meczach, a ich forma zapowiada, że mogą jeszcze się rozkręcić.

Jednym z powodów do radości są stroje meczowe i dresy, które w końcu otrzymali biało-czerwoni. Widnieje na nich logo sponsora tytularnego, z którym lada dzień może zostać ustalona szczegółowa współpraca na ten sezon. Kolejny powód to coraz lepsza atmosfera w drużynie, o której po meczu mówił trener ostrołęckiego zespołu. Dodatkowo, zespół Netu wywalczył kolejne szybkie zwycięstwo, pokazując, że ta ekipa ma bardzo duży potencjał.

Mecz z Huraganem był dość jednostronnym widowiskiem, może oprócz początku pierwszego seta, w którym gra była bardzo nierówna - nasi siatkarze potrafili prowadzić 4:0, by stracić 5 punktów z rzędu. Na szczęście szybko udało się uspokoić grę i wyjść na prowadzenie, sięgnęło ono kilku punktów i później ostrołęczanom grało się już spokojniej, wygrali oni tego seta 25:18. Kolejna odsłona była bliźniaczo podobna, z tym, że już praktycznie bez chwil zawahania. W trzecim secie gospodarze tylko potwierdzili swoją dominację w tym meczu i zasłużenie wygrali 3:0. Najskuteczniejszym zawodnikiem ostrołęckiej drużyny był Patryk Szwaradzki, autor 22 punktów.

Za tydzień siatkarze ostrołęckiej drużyny zmierzą się u siebie z MOS Wola Warszawa. Mecz zostanie rozegrany 16 grudnia o godz. 18.00 w hali im. A. Gołasia.

Net Ostrołęka - Huragan Wołomin 3:0 (25:18, 25:18, 25:20)

Net: Guzewicz, Graczyk, Szwaradzki, Tomczak, Obuchowicz, Macyra, Kowalczyk (libero) oraz Nurczyński (libero), Stojke, Zdrojewski, Wojtkowski.