II liga: Net wygrywa z Legią w trzech setach (zdjęcia)

Siatkówka 28 października 2017 7 Komentarzy

Net Ostrołęka pokonał Legię Warszawa 3:0 w meczu 6. kolejki II ligi siatkarzy. Biało-czerwoni awansowali na piąte miejsce w tabeli.

Siatkarze Netu zaprezentowali się dziś z dobrej strony i już w pierwszym secie pokazali, że będzie bardzo ciężko urwać im punkty. Wygrana 25:17 nakręciła podopiecznych Mateusza Mielnika, którzy w kolejnym secie również zaprezentowali dobrą grę i wygrali różnicą pięciu punktów. Najbardziej wyrównany był set numer trzy, w którym legioniści doprowadzili do gry na przewagi, ale siatkarze Netu przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść i z zawsze nieobliczalną Legią wygrali bez straty seta.

Biało-czerwoni po sześciu kolejkach mają na koncie cztery zwycięstwa i porażkę (w jednej kolejce Net pauzował). Za tydzień ostrołęccy siatkarze zagrają w Warszawie z Metrem. Do hali im. A. Gołasia ostrołęczanie wrócą za dwa tygodnie na mecz z Huraganem Międzyrzec Podlaski.