II liga: Ostrołęczanin odchodzi z Resovii Rzeszów

Piłka nożna 18 czerwca 2013 Komentarzy

21-letni napastnik Resovii Rzeszów, Łukasz Zaniewski, odchodzi z klubu. Wychowanek ostrołęckiej Korony HiD w dziesięciu meczach dla czołowego klubu II ligi wschodniej zdobył tylko jedną bramkę, co nie zadowoliło działaczy z Rzeszowa.

Łukasz Zaniewski (w niebieskiej koszulce, fot. eOstroleka.pl)

Zaniewski musi więc szukać sobie nowego klubu. Na jesieni ostrołęczanin występował jeszcze w barwach I-ligowego Okocimskiego Brzesko, lecz stamtąd musiał przenieść się do grającej o klasę niżej Resovii. W 10 meczach spędził na boisku 357 minut, aż 7 razy wchodził z ławki rezerwowych. Strzelił jednego, ale za to bardzo ważnego gola, trafiając do siatki w 90. minucie derbowego spotkania ze Stalą Rzeszów, które Resovia wygrała 1:0.

W dotychczasowej karierze Zaniewski reprezentował barwy klubów: Korona HiD Ostrołęka, LUKS Czerwin, Jagiellonia Białystok, Narew Ostrołęka, GLKS Nadarzyn, Olimpia Elbląg, Dolcan Ząbki, Okocimski Brzesko i Resovia Rzeszów.