II liga: Pewne zwycięstwo Trójki nad Włókniarzem [ZDJĘCIA]

Piłka ręczna 14 marca 2015 Komentarzy

Trójka Ostrołęka pokonała Włókniarz Konstantynów Łódzki 30:24 w meczu 26. kolejki grupy trzeciej rozgrywek II ligi. Podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego zaprezentowali się z dobrej strony i zasłużenie pokonali niżej notowanego rywala.

Mecz rozegrany został awansem, jego pierwotny termin to 2 maja. Oba zespoły zdecydowały się jednak rozegrać mecz ostatniej kolejki w terminie, w którym II liga ma wolne. Tym samym Trójka i Włókniarz nie wypadły z rytmu meczowego i do kolejnych meczów przystąpią bez niepotrzebnej przerwy.

Ostrołęczanie byli faworytami tego meczu i udowodnili to swoją postawą na boisku. W pierwszej połowie zawodnicy Włókniarza potrafili przeciwstawić się ostrołęckim szczypiornistom, stąd przewaga tylko dwóch bramek. W drugiej odsłonie obraz meczu zmienił się, gospodarze rzucali zdecydowanie więcej bramek od rywali i ostatecznie wygrali 30:24.

Trójka Ostrołęka - Włókniarz Konstantynów Łódzki 30:24 (14:12)