II liga. Pierwsza porażka Trójki Ostrołęka (tabela)

Piłka ręczna 01 października 2018 3 Komentarze

Trójka Ostrołęka przegrała ze Szczypiorniakiem Dąbrowa Białostocka w meczu 3. kolejki II ligi. Była to pierwsza porażka ostrołęczan w sezonie 2018/19.

Gospodarze dobrze rozpoczęli mecz, bowiem w 8. minucie prowadzili już 4:1, a w 12. minucie - 7:3. Wtedy jednak do głosu doszli goście. Rzucali oni bramki seriami i na przerwę zeszli z dwubramkowym prowadzeniem. W drugiej połowie nie udało się już podopiecznym Rafała Niećki odrobić strat. Przegrali oni 25:28 i była to ich pierwsza przegrana w sezonie, po wcześniejszych dwóch zwycięstwach.

W najbliższej kolejce Trójka zagra na wyjeździe z KS Warszawianka.

Trójka Ostrołęka - Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 25:28 (11:13)

Trójka: Prekiel, Milewski 1, Obidziński 2, Kosiński 7, Świerżewski 1, Dworak, Dmowski 3, Niećko 7, Kowalczyk 4.