II liga: Płock ze zwycięstwem w Ostrołęce. Trójka traci lidera (zdjęcia, wyniki, tabela)

Piłka ręczna 28 października 2018 0 Komentarzy

Niestety, Trójka Ostrołęka nie jest już liderem II ligi gr. 3B. Wczoraj nasi szczypiorniści po emocjonującym starciu przegrali z Handball Płock 29:32.

Do przerwy to gospodarze rzucili więcej bramek od przyjezdnych i prowadzili jednym golem. W drugiej odsłonie nadal oglądaliśmy wyrównany pojedynek, lecz goście "odjechali" w ostatnich 10 minutach spotkania i przypieczętowali wygraną. Dla Trójki była to druga porażka w sezonie.

Najwięcej bramek dla Trójki - po 6 - rzucili Hubert Milewski, Łukasz Kosiński i Sławomir Dmowski.