II liga. Podział punktów Jantaru Ostrołęka i Stomilu Olsztyn (zdjęcia)

Piłka nożna 04 maja 2018 0 Komentarzy

Jantar Ostrołęka zremisował ze Stomilem Olsztyn 2:2 w meczu otwierającym 17. kolejkę II ligi. Podopieczne Pawła Zyśka pokazały, że potrafią urywać punkty wyżej notowanym rywalom.

Piłkarki Jantaru Ostrołęka straciły bramkę w 13. minucie, ale już trzy minuty później doprowadziły do wyrównania. W drugiej połowie role się odwróciły - to Jantar strzelił bramkę na 2:1, a drużyna Stomilu wyrównała wynik. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 2:2. Bilans Jantarek po 15 meczach to 3 zwycięstwa, 4 remisy i 8 porażek.

Jantar Ostrołęka - Stomil Olsztyn 2:2 (1:1)
Bramki: 16. 64. Ostrowska - 13. Zawistowska, 76. Cwalińska

Jantar: Kulesik - Zając, Duszak, Dudziec, Draba, Rosłon (71. Nowicka), Kobus, Chodorek (77. Kujtkowska), Galarska, Milewska (66. Lutrzykowska), Ostrowska.

Stomil: Błocka – Pliszka, Tomczyk (83. Chaber), Duda, Lenard, Shahbazyan, Waszczuk, Rosiak, Olszewik (76. Cwalińska), Zawistowska, Augustyniak.