II liga: Trójka goniła, lecz nie dopadła AZS-u

Piłka ręczna 06 kwietnia 2016 Komentarzy

Trójka Ostrołęka przegrała z AZS AWF Warszawa 33:35 w spotkaniu 21. kolejki II ligi piłki ręcznej. Gospodarze w pierwszej połowie osiągnęli sporą przewagę, która ostatecznie wystarczyła im do zwycięstwa, mimo ambitnej postawy ostrołęckiego zespołu w drugiej części gry.

Pierwszą połowę niżej notowany zespół z Warszawy wygrał aż 19:14, przybliżając się do zwycięstwa. Po zmianie stron podopieczni Radosława Żebrowskiego zaczęli odrabiać straty, lecz po pełnej emocji końcówce wynik był nadal korzystny dla AZS AWF. Gospodarze wygrali różnicą dwóch bramek, a najskuteczniejszym zawodnikiem w zespole Trójki był Rafał Niećko - autor 10 goli.