II liga: Trójka kończy sezon z ośmioma zwycięstwami

Piłka ręczna 25 kwietnia 2017 0 Komentarzy

Trójka Ostrołęka przegrała z AZS AWF Warszawa 25:29 w ostatnim meczu sezonu 2016/17. Końcowy bilans piłkarzy ręcznych z Ostrołęki to osiem zwycięstw, dwa remisy i dwanaście porażek.

Jak to często bywało w trakcie sezonu, tak i teraz Trójka do wyjazdowego meczu przystąpiła w osłabionym składzie. Na parkiecie zaprezentował się nawet trener Radosław Żebrowski. Do przerwy wynik był jeszcze korzystny, gdyż utrzymał się remis 13:13, lecz w drugiej połowie akademicy z Warszawy zachowali więcej sił i pokonali Trójkę różnicą czterech bramek.

Był to mecz 23. kolejki II ligi, lecz Trójka awansem rozegrała już wszystkie spotkania i może cieszyć się z zakończenia rozgrywek w środku tabeli z dorobkiem ośmiu zwycięstw. Na ostateczne miejsce przyjdzie nam poczekać do momentu zakończenia wszystkich gier. W ostatnim meczu sezonu najskuteczniejsi w barwach Trójki - podobnie jak przez większość meczów - byli Rafał Niećko (11 bramek) i Kamil Ludwiczak (8 bramek).