II liga: Trójka kontynuuje zwycięską passę

Piłka ręczna 27 października 2014 Komentarzy

Szczypiorniści Trójki Ostrołęka wygrali kolejny mecz w rozgrywkach II ligi. Tym razem podopieczni Radosława Żebrowskiego po bardzo dobrym meczu pokonali na wyjeździe Słoneczny Stok Białystok.

Mecz siódmej kolejki udanie rozpoczął się dla zawodników z Ostrołęki. Zyskali oni przewagę, dzięki której do przerwy prowadzili już 20:15. W drugie połowie obraz gry nie uległ zmianie, Trójka kontrolowała przebieg meczu i pewnie wygrała całe spotkanie 36:30.

Po raz kolejny ostrołęczanie udowodnili, że cała drużyna jest świetnie przygotowana do sezonu. Kolejny mecz Trójki rozegrany zostanie w sobotę 8 listopada o godzinie 17.00 w Sali ZS nr 5 przy ul. Berlinga w Ostrołęce. Rywalem będzie AZS UW Warszawa.

Słoneczny Stok Białystok – Trójka Ostrołęka 30:36 [15:20]