II liga. Trójka nie sprostała akademikom z Warszawy (wideo)

Piłka ręczna 02 grudnia 2018 0 Komentarzy

Trójka Ostrołęka przegrała na wyjeździe z AZS AWF Warszawa w meczu 12. kolejki II ligi szczypiornistów. Była to piąta porażka podopiecznych Rafała Niećki w tym sezonie, mają oni jeszcze na koncie siedem zwycięstw.

Gospodarze praktycznie od początku przejęli inicjatywę, bowiem po kwadransie prowadzili już 6:3, a pierwszą połowę zakończyli z pięciobramkowym prowadzeniem. Ambitnie grająca Trójka w 44. minucie zmniejszyła straty do jednego gola (19:20), ale ostatecznie to miejscowi lepiej rozegrali ostatni kwadrans i wygrali różnicą sześciu bramek.

AZS AWF Warszawa - Trójka Ostrołęka 31:25 (15:10)

Trójka: Dworak, Deptuła 6, Obidziński 8, Lesiński, Kosiński 7, Kraszewski 2, Kozłowski, Dmowski 4, Gąska, Minasiewicz,Sumiński, Gawkowski 1, Wojdyna 3.