II liga: Trójka nie sprostała AZS AWF (wideo)

Piłka ręczna 04 marca 2018 0 Komentarzy

Piłkarze ręczni Trójki Ostrołęka przegrali z AZS AWF Warszawa 24:30 w spotkaniu 13. kolejki II ligi. Dla ostrołęczan była to siódma porażka w sezonie.

Drużyna gospodarzy była niżej notowana w tabeli, ale pokazała, że potrafi być groźna na własnym parkiecie. Do przerwy AZS AWF prowadził 15:12. Na początku drugiej połowy Trójce udało się zmniejszyć stratę (18:17 w 40. minucie), lecz warszawiacy tego dnia byli skuteczniejsi i wygrali to spotkanie 30:24. Najskuteczniejszym zawodnikiem Trójki w tym meczu był Eryk Obidziński - autor 6 goli.

Trójka zajmuje 5. miejsce w II lidze z dorobkiem 18 punktów. Liderem jest Jurand Ciechanów - 36 pkt.