II liga: Trójka nie sprostała AZS UMCS Lublin

Piłka ręczna 12 kwietnia 2016 Komentarzy

Trójka Ostrołęka przegrała z AZS UMCS Lublin 29:33 w spotkaniu 22. kolejki II ligi piki ręcznej. Szczypiorniści znad Narwi rozegrali słabszą drugą połowę meczu, przez co zaprzepaścili szansę na zdobycz punktową w wyjazdowym spotkaniu.

Do przerwy podopieczni Radosława Żebrowskiego walczyli z rywalami jak równy z równym, przez co na tablicy wyników widniał remis 13:13. W drugiej połowie ostrołęczan zawiodła skuteczność, gospodarze częściej trafiali do bramki Trójki i tym samym odnieśli zwycięstwo 33:29. W pozostałych meczach 22. kolejki warto odnotować niespodziewaną porażkę MKS Wieluń z Politechniką Anilaną Łódź oraz remis Czarnych Regimin z AZS AWF Warszawa.

Wyniki 22. kolejki II ligi:

SPR Pabiks Pabianice 20 : 29 AZS AWF Biała Podlaska
MKS Wieluń 26 : 33 Politechnika Anilana Łódź
ChKS Łódź 26 : 20 Włókniarz Konstantynów Łódzki
MUKS Czarni Regimin 31 : 31 AZS AWF Warszawa
AZS UMCS Lublin 33:29 UMKS Trójka Ostrołęka
AZS UW Warszawa - MKS Mazur Sierpc (mecz przełożony na 4 maja)
Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka - KS Uniwersytet Radom (mecz przełożony na 27 kwietnia)