II liga: Trójka Ostrołęka ograła AZS UMCS Lublin

Piłka ręczna 17 lutego 2018 0 Komentarzy

Trójka Ostrołęka pokonała AZS UMCS Lublin 32:28 w spotkaniu 12. kolejki II ligi piłki ręcznej. Podopieczni Radosława Żebrowskiego sprawili pozytywną niespodziankę, wygrywając z wyżej notowanym rywalem.

Drużyna gości na początku meczu wyszła na prowadzenie 3:2, lecz ostrołęczanie szybko opanowali boiskowe wydarzenia i odskoczyli nawet na cztery bramki (10:6). Ostatecznie do przerwy prowadzili 13:11. W drugiej połowie naszym szczypiornistom udało się utrzymać prowadzenie, dzięki czemu w całym meczu wygrali oni różnicą czterech bramek. Tym samym był to udany rewanż za porażkę 16:35 w Lublinie.

Trójka Ostrołęka zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli II ligi z dorobkiem 18 punktów w 11 meczach. Prowadzi Jurand Ciechanów (31 punktów), przed ROKiS Radzymin (25 pkt) i AZS UMCS Lublin (21 pkt).

Trójka Ostrołęka - AZS UMCS Lublin 32:28 (13:11)

Trójka: P. Kozłowski, T. Wiśniewski, P. Obidziński 2, H. Milewski 3, M. Sikora, Ł. Kosiński 4, E. Obidziński 2, P. Kośnik, K. Zieliński 1, M. Świerżewski 1, M. Prekiel, S. Dmochowski 5, R. Niećko 6, N. Kolanowski,  A. Kraszewski 8, G. Gawkowski.