II liga. Trójka Ostrołęka zwycięża w dobrym stylu! Zobacz ZDJĘCIA

Piłka ręczna 14 października 2018 1 Komentarz

Trójka Ostrołęka pokonała AZS AWF Warszawa 34:30 w meczu 5. kolejki II ligi gr. 3B piłkarzy ręcznych. Ostrołęczanie zajmują drugie miejsce w tabeli swojej grupy, wygrali cztery z pięciu meczów!

Trójka bardzo dobrze rozpoczęła dzisiejsze spotkanie. Już w 6.minucie po golu grającego trenera Rafła Niećki było 6:3 dla gospodarzy. Przewaga utrzymywała się, po kwadransie Trójka prowadziła 10:7. To był przełomowy moment, bowiem gospodarze rzucili cztery bramki z rzędu i wyszli na prowadzenie 14:7. To była już solidna zaliczka, a przecież szczypiorniści z Ostrołęki nie zamierzali odpuszczać i jeszcze ją powiększyli. W 30. minucie Niećko rzucił bramkę na 20:12 i Trójka mogła zejść na przerwę z poczuciem dobrze wykonanego zadania.

W drugiej połowie obudzili się goście, ale stało się to dopiero w 47. minucie przy stanie 30:22 dla ostrołęczan. Wtedy to oni rzucili cztery gole z rzędu i na dziewięć minut przed końcem było 30:26. Końcówka zapowiadała się emocjonująco, lecz wtedy Filip Grabowski i Patryk Obidziński dali Trójce cenny oddech (32:26). Dwie bramki dla Trójki dorzucił jeszcze Kosiński, goście odpowiedzieli czterema golami, ale to oznaczało, że mecz zakończył się wynikiem 34:30 dla Trójki.

Trójka Ostrołęka - AZS AWF Warszawa 34:30 (20:12)

Trójka: Dworak, Deptuła 4, Obidziński 2, Milewski 4, Kosiński 4, Kraszewski 3, Grabowski 1, Zieliński, Minasiewicz, Dmowski 6, Niećko 6, Kolanowski, Sumiński 1, Wojdyna 3.